středa 29. července 2015

Prázdniny! ♥

Ahojky :)
Tenhle příspěvek je trochu (dobře, trochu dost :D ) opožděný, ale tenhle blog jsem si založila až teď, v půlce prázdnin. Dřív mě to nenapadlo a vlastně jsem ani neměla přístup k internetu, takže kdyby mě to napadlo, stejně by mi to bylo k ničemu, protože než bych se dostala k internetu, stejně bych tenhle geniální nápad zapomněla.

A o čem ten můj blog vlastně bude?
 Přes prázdniny bude hlavně o volnu a o tom jak ho využít! Jak ho trávím třeba já, to se dozvíte v některým z budoucích článků. 

Kdo je ta holka, co to píše?
Asi jsem se mohla představit dříve, ale co už. Mé jméno je Peťa Linhartová. Miluji čtení a proto sem tam přidám článek o tom, jak se mi daná kniha líbila, či nelíbila. Naprosto zbožňuji Harryho Pottera. Když jsem byla v páté třídě, přišla jsem ze školy domů a pustila jsem si Harryho Pottera a Fénixův řád nebo Harryho Pottera a Vězeň z Azkabanu. Mezi mé oblíbené filmy patří Avengers: Assamble, Forrest Gump a třeba například Slunce, seno,... Ráda také fotím. Máme teď novou zrcadlovku Nikon, takže se určitě můžete těšit na hezké fotky (samochvála smrdíí!). Ráda jím zdravě, ale hodně se mi to vymyká z rukou, takže si občas prostě jen tak vezmu lžičku a začnu s  ní bagrovat do Nutelly. Ano, můžete si o mně myslet, že jsem čunča. [Chro, chro]
Ráda bych se podívala do zemí jako je Anglie (tam už jsem byla, ale ta se nikdy neomrzí ♥), Francie nebo třeba Itálie. Samozřejmě, že těch zemí, do kterých bych se chtěla podívat je víc, ale tyhle jsou prostě ty nej.

Miluju ♥
Jedna z mého výletu do nádherného Londýna ♥


Co bych jednou chtěla dělat?
Kdyby jste se mě zeptali, když mi bylo pět, nejspíš bych řekla, že chci být policistka, detektiv nebo komisař. 
Kdyby jste se mě zeptali, když mi bylo osm, řekla bych, že chci být herečka, zpěvačka nebo nejlíp oboje najednou.
Kdyby jste se mě zeptali teď, řekla bych, že chci být průvodkyně v cestovní kanceláři a v budoucnu chci mít v budoucnu svůj vlastní penzion nebo hotel na Lipně, kde je to strašně krásné a já to tam mám ráda.

Tak užívejte volna dokud to jde a já se budu těšit u dalšího článku (tedy spíše článečku, nečekejte žádné sálodlouhé slohovky :) )
#summer


Žádné komentáře:

Okomentovat